רפלקסולוגיה ופוריות
 
 
אחד המשפטים ששמעתי הכי הרבה והכי הלחיץ אותי שרציתי להיכנס להריון לפני 18 שנים היה -"לחץ מפריע להיכנס להריון".. "כדי להיכנס להריון צריך להיות רגועים".. ואני, כל כולי נמצאת בתקופה של הפריות ומה שעובר עליי זה רק לחץ ועוד לחץ ומליון מחשבות.. מתי אכנס כבר להריון? ההפריה תצליח? ואם הלחץ כל כך מפריע אז מה החלק שלי בכל התהליך הזה?.. מה אני מפריעה לעצמי? .. זה כמו כשאומרים לך, אל תחשוב על פיל לבן ובשביל המוח זה בדיוק הקוד המתאים להתחיל לחשוב עליו ללא הפסקה. אפילו זוכרת נסיונות לדבר עם עצמי, שרון תשלטי במחשבות שלך והם כמו במעגל אין סופי של פחדים וחששות.
נו מתי גם אני כבר אהיה בהריון?? והנה לאחר כשנתיים של טיפולי פוריות בהפריה מספר 5 נכנסנו להריון .. (סיפור ההריון והלידה הוא סיפור בפני עצמו אבל את זה נשמור לפעם הבאה).
 
תקופה ארוכה לאחר מכן ומתוך החוויה הלא פשוטה הזאת, חשתי צורך להיות שם בנקודה הזאת עבור נשים אחרות.
למדתי מה שאפשר על גוף ונפש ועל החיבורים המדהימים ביניהם והמנצחת מבין השיטות היתה הרפלקסולוגיה. משהו במגע, משהו בטיפול שנוגע כל כך בבסיס, משהו שמרגיע, משחרר לחץ,  ומאפשר פגישה עם עצמנו. אולי עצם המגע עם כפות הרגליים היוצר אנרגיות חיוביות המועברות לכל הגוף ומקנות לו את הכוח לפרוץ מחסומים ולצמוח מחדש הרגיש לי נכון.
 
אז למה בעצם אני מספרת לכם את כל זה, לאחרונה שואלים אותי האם אני מטפלת בנושא של פוריות, אז כן אני מלווה נשים בעזרת טיפול רפלקסולוגי לקראת כניסתם להריון.
בשנותי הראשונות כמטפלת (כבר עברו יותר מ- 10 שנים מאז) הגיעו אליי נשים המבקשות להיכנס להריון, זה כאילו היקום סידר את הדברים כדי לעשות תיקון, זוכרת עד היום את אותה מטופלת ראשונה ואת השעות שישבתי לתכנן את הטיפול לדייק אותו ולדייק את הצורך המיוחד שלה ולאחריה את הצורך של כל אחת ואחת שהגיעה.
ככה קרה עם יתר המטופלים, בכל פעם היקום שלח אליי מטופלים עם מכנה משותף כדי שאוכל ללמוד ולהתבונן על עצמי ולדייק ולשפר. עד היום וכנראה גם עד אחרון מטופליי אלמד מכל אחד ואחד. ועל כך, תודה.
 
מה בעצם קורה בקליניקה - בנוסף לטיפוליים שבועיים עם התמקדות במערכות התומכות בנושא פוריות איזון והרגעת הגוף, אני נוהגת יחד עם המטופלת לעשות עבודת התכוונות והכנה. מצד אחד התכוונות שלי ומצד שני התכוונות של המטופלת. יחד עם הדרכה שלי אנו נכנסות לאזור הרחם ומכינות מקום להריון, הרבה פעמים יש באזור זה מחשבות פחדים וחששות ..אמונות מגבילות, רגש תקוע ולפעמים זכרונות מהריונות קודמים.

ולסיכום - זוכרת מטופלת מיוחדת אחת שכאשר נכנסה בדמיון לרחם שלה אמרה, "את יודעת את מי ראיתי שם, את עצמי, תופסת שם את כל המקום, קודם אני רוצה ללדת אותי ורק אז יהיה מקום לעובר בתוכי"

כמה חודשים קיבלתי ממטופלת זאת הודעה , אני בהריון! לאחר
 
איפה אני נמצאת - בקליניקה נעימה וביתית בפרדס חנה
כמה עולה - 150 ש"ח לשעת טיפול.
ליצירת קשר - 054-8071804
באהבה שרון