עולם הטארוט המופלא 
 
מאז ומתמיד אספתי קלפים מכל מיני צורות צבעים גדלים וסוגים .. מצאתי בהם המון עניין ועומק. מצאתי כלי שבאמצעותו יכולתי לתאר את מה שאני מרגישה וחושבת.. כלי שאיפשר לי תקשורת בשפה מיוחדת ויצירתית כזאת שמתחברת ישירות לעולם של סמלים סימבולים וצבעים.. 
 
עולם הטארוט הוא מסע אל עולמנו הפנימי. בעזרת הקלפים אנו למדים להבין את עצמנו, לגלות את הפוטנציאל הנמצא בנו ולממש את הרצונות שלנו. מצאתי בטארוט יכולת מופלאה לשקף בצורה מדהימה ומדוייקת את מצבנו הפנימי שמשליך בצורה ישירה על הבחירות שלנו. 
 
כמו כן הקלפים עוזרים לנו לראות את הדרך ומה נכון לנו לעשות היום, ממש עכשיו, כדי שנגיע לעתיד אותו אנו מבקשים לעצמינו.
 
הקלפים הם הזמנה לשיחה, למידה והבנה של הדבר החשוב ביותר בעולם.. אנחנו.
 
החיבור שלי לעולם הטארוט 
 
במהלך לימודי הטארוט ממש בהתחלה עברתי טקס חניכה יפה ומרגש. בטקס זה אחד מקלפי הארקנה הגדולה בוחר לייצג אותך ודרכו מתחברים לעולם זה. הקלף שבחר לייצג אותי היתה הקיסרית
 
לאט לאט שמתי לב שהדרך בה אני הולכת, המבט דרכו אני מסתכלת על העולם מאוד מתחבר עם זה של הקיסרית
 
הקיסרית מדברת על נתינה טיפול ועזרה – טיפול בכלל ורפלקסולוגיה בפרט כטיפול מגע הוא טיפול אוהב עוזר ומקרב אותנו אל עצמנו
 
הקיסרית מדברת על יופי ונשיות – היותי יוצרת תכשיטים בעבודת יד מתחבר לקיסרית ומקשט את הנשיות..
 
הקיסרית מדברת על אהבה –לאחרונה לומדת את מעגל הצבעים האינדיאני אצל רותי טל - אבחון וליווי למימוש יעוד הנשמה, "האינדיאנים מאמינים שכאשר הנשמה ירדה לעולם היא ירדה עטופה בקשת של צבעים. חלק מהצבעים מייצגים את המתנות שהנשמה קיבלה וחלק הם שעורים שעליה לעבור".
ואצלי אחד השיעורים הגדולים שבאתי לעבור כאן בגלגול זה הוא נחשו ... (אהבה)
 
בנוסף השיעור הרוחני של הקיסרית עוסק בתפקיד שלנו להעצים את הסובבים אותנו ולעזור להם להגיע למימוש הפוטנציאל שלהם על ידי תמיכה, עזרה, הדרכה, גירוי מחשבתי ורוחני. כאשר ניתן מעצמנו מבלי לחשוב על מה נקבל בתמורה או אם בכלל נוכל להתחבר לשפע .