מסר שנתי 2018
 
שואלים את הטארוט 
***יעוץ טלפוני של חצי שעה בעלות של 120 ש"ח*** לפרטים לחצו כאן ***
ניתן להתייעץ בנושאי חיים שונים: זוגיות, קריירה, הגשמה אישית, ועוד..
ליצירת קשר -  054-8071804

 
 
טארוט - מסרים לשנת 2018
    
​קלף טארוט 1 - העולם      
השיעור הרוחני של קלף העולם הוא סגירת מעגלים, הצלחות ושלמות.
יש ביכולתכם לראות את התמונה הגדולה בבגרות ובפרופורציה. אינכם מוגבלים לזוית ראיה אחת יש בכם את היכולת לראות את המצב מכמה זויות שונות השתמשו ביכולת זו.
היו בתשומת לב לנושא השלמות אליה הנכם שואפים להגיע בכל תחום, היזהרו שלא  לתת לשלמות זו לקלקל את ההנאה שלכם. לפעמים הרצון בשלמות הוא כל כך גדול ולא מאוזן שהוא גורם לנו לדחות את כל מה שלא שלם בחיינו.
אל תמנעו מעצמכם את ההנאה מהתהליך עצמו, מהחיים עצמם . השלמות היא התוצאה, והתגמול מהתהליך.
שלמות היא היכולת שלנו להמשיך להתפתח, לשאוף להתקדם ולהשיג הסתכלו על העולם הגדול ופתחו אופציות.
 
 
קלף טארוט 2 – יום הדין
השיעור הרוחני של קלף יום הדין הוא ההבנה שהטבע מעמיד בפנינו עשרות כישלונות בדרך להצלחה , לדוגמא כשהפרפר ינסה לקרוע את הפקעת בפעם הראשונה ולהזיז את הכנפיים שלו לא יקרה כלום, גם בפעם השניה והשלישית. אבל כל כישלון שלו מזרים עוד דם בכנפיים מחזק אותם ובסופו של דבר הפרפר יהיה מספיק חזק כדי שבנסיון ה- כמה שלו הכנפיים יהיו מספיק חזקות ויצליחו לקרוע את הפקעת.
המסר המרכזי בקלף הוא לעשות ולעשות לנסות ולנסות וגם להתאכזב עם כל אכזבה עוד דם זורם לכנפיים שלנו ומחזקת אותם ויום אחד שיהיה הדבר הנכון עבורך תוכל לפרוס כנפיים ולהצליח. כל כישלון /אכזבה הוא בעצם עוד אימון לקראת ההצלחה
 
 
קלף טארוט 3 –  הקיסרית 
השיעור הרוחני של קלף הקיסרית עוסק בתפקיד שלנו להעצים את הסובבים אותנו ולעזור להם להגיע למימוש הפוטנציאל שלהם על ידי תמיכה, עזרה, הדרכה, גירוי מחשבתי ורוחני. כאשר ניתן מעצמנו מבלי לחשוב על מה נקבל בתמורה או אם בכלל ..נוכל להתחבר לשפע להצלחה ולאהבה.
 

 
קלף טארוט 4 -  המרכבה 
השיעור הרוחני של קלף המרכבה הוא ההבנה כי החיים לוקחים אותנו לכל הכיוונים ומציבים בפנינו פיתויים, התנגדויות, קונפליקטים מסוגים שונים ורבים אנו צריכים לדעת לשלוט בהם ולהוביל את עצמנו למקום אליו אנו שואפים להגיע.
קחו את המושכות לידיים והובילו את עצמכם למקום אליו תרצו להגיע. 
 
 
קלף טארוט 5 – הכהן הגדול
השיעור הרוחני של קלף הכהן הגדול הוא להתחבר לאמת הפנימית הנמצאת בתוככם והתחילו לסמוך על שיקול הדעת שלכם. זיכרו הסביבה החיצונית אולי מסייעת לכם בקבלת החלטות, אולם אתם אלו שמחליטים , פעלו מתוך אמונה וחיבור אל הדברים בהם אתם מאמינים.
בליבכם הינכם יודעים כבר מה הדבר הנכון בשבילכם, מה האמת, מה הדבר שצריך לעשות. וממקום זה יש בכם את המסוגלות להגשים את עצמכם.
רק שימו לב לנקודה חשובה ביותר שאומרת, שאם אני לא מגשים את עצמי ולא מוציא את האמת שלי החוצה יתעוררו בי כוחות הכשל ויציקו לי עד שאוציא את האמת החוצה.
 
 
 
באהבה, שרון
 
 
בנוסף חדש באתר לכניסה ל - fairyland המסר היומי לחצו כאן 
heart7, heart, like, love, favorite