לכבוד יום האשה – טארוט ונשים
 
הפעם בחרתי עבורכן מתוך הטארוט רק את קלפי הנשים.
כל אחת מהן מכילה צורת התבוננות שונה ומייצגת מסר שונה.
מזמינה אותך לבחור לעצמך קלף אחד.
קחי נשימה עמוקה, התבונני בקלפים ובחרי קלף אחד מבין 10 הקלפים, לזה שאת הכי מתחברת לאחר מכן מוזמנת לקרוא את המסר כאן למטה בדף זה.
 
והנה מתגלים הקלפים ואיתם המסרים עבורכן נשים יקרות מנשות הטארוט.
 
קלף 1 – הצדק
 המסר של אשה זאת אליך הוא  - עשי את מה שנכון לך, הוציאו את האמת שלך לאור ולכי איתה עד הסוף.
קחי החלטה והוציאי מחייך את מה שכבר לא מתאים מבלי לתת דין וחשבון לאף אחד זה לא זמן לא לרגשנות ולא להתחשבות , זה הזמן לפעול רק משיקולים שלך.
בסופו של יום ליבך צריך להיות נקי וקל ללא חרטה, זה אומר שאם את נמצאת במקום שאת צריכה לספר סיפורים, לתרץ, לא נעים לי, מתפתלת. את לא במקום הנכון!
 
 
קלף 2 – העוצמה
המסר של אשה זאת אליך הוא  - מצאי את נקודת האיזון בחיים, את הביטחון העצמי, את השלווה, האומץ והאמונה בעצמך. מצאי את הכוח הטמון בך, חזקי את הביטחון העצמי, קבעי את מהלך חייך.
חפשי את התשובות בפנים ולא בחוץ, מצאי פתרונות ואל תחכי להם שיגיעו.
יש בך את הכוח לשנות את המציאות בה אתם נמצאת ולהצליח להגיע למה שאת מבקשת ורוצה. והכי חשוב הקשיבי לגוף, הגוף לא משקר, הגוף יודע מה הדבר הנכון.

  
קלף 3 – מלכת החרבות
המסר של אשה זאת אליך הוא  - יש בך יכולת מופלאה להתעלות על קשיים ולהתמקד כל כולך במטרה , את הגיונית, חכמה ומקורית, מקדימה את זמנך ,גם כשאת יחד את בעצם לבד  היות והעשייה או התהליך שבו את מצויה, חשובים לך מהכול  אפילו עד להתנתקות מהסביבה. השקפתך תמיד הומאנית ושואפת לצדק  אך יחד עם זאת חשוב להיות בתשומת לב  וללמוד לפנות מקום וזמן, למשפחה, ליחסים, וגם לזכור מידי פעם ליהנות, להשתחרר ולכייף.

 
 קלף 4 – העולם
 המסר של אשה זאת אליך הוא - סגירת מעגלים, הצלחות ושלמות.
יש ביכולתך לראות את התמונה הגדולה בבגרות ובפרופורציה. אינך מוגבלת לזוית ראיה אחת יש בך את היכולת לראות את המצב מכמה זויות שונות השתמשי ביכולת זו.
חשוב להיות בתשומת לב לנושא השלמות אליה הינך שואפת להגיע בכל תחום, היזהרי שלא  לתת לשלמות זו לקלקל את ההנאה שלך. לפעמים הרצון בשלמות הוא כל כך גדול ולא מאוזן שהוא גורם לנו לדחות את כל מה שלא שלם בחיינו.
אל תמנעי מעצמך את ההנאה מהתהליך עצמו, מהחיים עצמם . השלמות היא התוצאה, והתגמול מהתהליך.
שלמות היא היכולת שלנו להמשיך להתפתח, לשאוף להתקדם ולהשיג. הסתכלי על העולם הגדול ופתחי אופציות.

 
קלף 5 – הכוכב
המסר של אשה זאת אליך הוא  - הגיע הזמן לפתוח את תיבת פנדורה ולטפל בדברים שהדחקנו, להוציא את הבעיות החוצה ולטפל בהם. השילי את המחסומים והפחדים. אין זה תהליך קל ולפעמים אף נאלץ להתמודד עם אותם הכאבים והקשיים שבגינם נוצרו מחסומים אלו אך כשתעשי זאת תוכלי להתחבר שוב לאותו מקור אנרגיה העוזר לך להתחדש, להיפתח אל העולם, להיות טהורה, כנה וליהנות מהחיים ולהיות מי שאת.
סיפור הקלף הוא הסיפור של פנדורה אשר פתחה את התיבה (תיבת פנדורה) ובעשותה כך שחררה את כל צרות העולם, אולם יחד עם זאת היא שחררה גם את התקווה.

 
קלף 6 - מלכת המטות
המסר של אשה זאת אליך הוא  -  הוציאי את המנהיגה שבך, קחי את העניינים לידיים ופעלי במרץ וכשרון כדי לשפר את חייך. אם אכן תפעלי כך תצרי שינוי אשר ישפיע לא רק עליך אלא גם על הסביבה שלך.
פעלי ממקום של קלילות והנאה ולא ממקום של אגו וכבדות כי במצב זה את עלולה לאבד את הנדיבות והאהבה הטבועים בך.

 
קלף 7 – מלכת הגביעים
 המסר של אשה זאת אליך הוא –חשוב מאוד שתהיה נאמנה לאמת שלך באופן מוחלט.
לא לפחד משינויים, להתמסר וללכת עד הסוף.
הזהרי מהנטייה לחשוב במושגים של שחור ולבן וכמו כן לנטייה להקצין ולסבך את הדברים. (להיזהר מהתהום שהחפירות העמוקות יוצרות) בדקי שאת השינוי את עושה מתוך הבנה מלאה ולא מתוך אימפולסיביות.

 
 קלף 8 – הכוהנת הגדולה
המסר של אשה זאת אליך הוא  - לכי אחרי המסתורין .
מסתורין זהו כוח פנימי המושך אותנו אל הלא ידוע. המסתורין הוא כמו דפיקה בדלת ואם תסכימי לפתוח את הדלת אל הלא ידוע בדיוק שם תמצאי את השיעור שבעזרתו תוכלי לגדול ולצמוח. לא לפחד משינוי לא לפחד מלחקור, הכל בסדר, האדמה יציבה את פשוט מפחדת ממה שלא מוכר לך. למדי להכיר צדדים אלו מהם את מפחדת  כדי שיהפכו ברורים ומוכרים וכדי שתחושת הוודאות תהיה נחלתך.

 
קלף 9 – הקיסרית
המסר של אשה זאת אליך הוא – להתמסר ולסמוך.
זה הזמן להשקיע גם בעצמך לחזק את האלמנט הנשי , טפחי את עצמך התחברי לנשיות שבך והראי אותה גם כלפי חוץ . עוצמה נשית זה כאן.
בנוסף ,העצימי את הסובבים אותך ועזרי להם להגיע למימוש הפוטנציאל שלהם על ידי תמיכה, עזרה, הדרכה, גירוי מחשבתי ורוחני. כאשר את נותנת מעצמך מבלי לחשוב על מה תקבלי בתמורה או אם בכלל ..כך תוכלי להתחבר לשפע להצלחה ולאהבה.

 
 קלף 10 – מלכת המטבעות
 המסר של אשה זאת אליך הוא - המניע שלך הוא ביטחון ויציבות בכל התחומים במיוחד החומרי והכלכלי. את אינך אוהבת שינויים ו/או לקחת סיכונים ולכן נצמדת לקיים. המסר כאן הוא ללמוד לזרום, לקבל שינויים ולהקשיב לעצמך.
כדי להשיג תוצאות עליך להיות מעשית ולא לחשוש מעבודה קשה והקרבה.
הקשיבי לתחושות הבטן שלך ולמדי לזרום, חשוב להיות ערה לפחד לאבד את הקיים והביני ששינויים הם חלק בלתי נפרד מהחיים עליך לקבלם ולנצל את הלמידה מכך להתקדמות בחייך.
 
 
 
מסרים ליום האשה
והנה מתגלים הקלפים ואיתם המסרים עבורכן נשים יקרות מנשות הטארוט